O Hayat Benim, O Hayat Benim Dizisi, O Hayat Benim İzle, O Hayat Benim Son Bölüm İzle
SPONSORLU BAĞLANTILAR
O Hayat Benim 6.Bölüm

Bahar, Ateş'e kızgın! Ateş'i Efsun'la, öpüşürken gören Bahar, Ateş'e çok kızgındır. Ateş'den hoşlanmaya başlayan Bahar, bu durumu hazmedemez. Ateş'in Yusuf Bey'i ortaya çıkarması için gizlice çağırdığı haberci Efsun, yerine Bahar'ın resmini çekince ortalık karışmıştır. Konak'ta tekrar bir huzursuzluk başlamıştır. Mehmet Emir, gazete firmasına dava açmıştır. Mehmet Emir, basın toplantısı yaparak herkese gerçek kızının kim olduğunu açıklamış ve rahatlamıştır. İlyas, herşeyi Osman'a anlatmak ister ama gene kötü kadın Nuran, duygu sömürüsü yaparak İlyas'ı engellemiş ve günah keçisi olarak Mehmet Emir'i göstermişlerdir. Osman, hemen karakola giderek Mehmet Emir'e şuçu atmıştır. Nuran, İlyas'ın herşeyi söyleyiceğini sanıp gelinçik yokuşunda eski evine gitmiştir ve herşeyin bitmesi bekler ama İlyas, Osman'a amcasını öldürenin Mehmet Emir, olduğunu söyleyerek kendini bu işten sıyırmayı başarmıştır ve Nuran ve Efsun'nun, gene şanşı yağver gitmiştir. Efsun, Mehmet Emir'in gözünden Bahar'ı çıkartmak için Bahar'ın eski sevgisini babası vaasıtasıyla işe sokmuştur ve Bahar'ı gözden çıkarmak için herşeyi göze alan Efsun, Bahar'ın, hayatını çalması yetmemiş gibi birde fakirhane hayatını dahi mudahale eder. Para Efsun'nu iyice değiştirmiştir. Babasının verdiği kredi kartıyla hergün yeni alışverişler yapar ve her fırsatta Bahar'ı ezer.

Ateş'in annesinin ve babasının ölümünü araştırmak için herşeyi yapar. Annesinin ve Babasının bir soygunda kaybettiğini öğrendik. Bunun Mehmet Emir'in zengin olmak için yaptığı bir oyun olduğunu düşünen Ateş, 1992 Yılında'da olan bu soygunu araştırmak için şirketin 1992 Yılındaki gider gelirler'e bakmak isteyen, Ateş, o yıla ait kayıtların bulunmadığını öğrenince iyice şüphelenmeye başlamıştır. Ateş, Efsun'nun Bahar'a, oyun yaptığını öğrenmiş ve açık bir hat'tan Bahar'a mesaj göndermiş ve onu bu konuda uyarmıştır. Bahar, o kadar iyi niyetlidir ki bunu Efsun'a söylemiştir. Efsun, bunu yapan kişinin eski mahallesindeki kız arkadaşı Şeçil, olduğunu düşünerek ona hesap sorar ama sandığı kişi o değildir. Ateş, Bahar'a Alp'tan hoşlanmadığı söyler ve ona açık bir şekilde Bahar'a kendin'den hoşlandığı belirtmiştir ama Bahar, anlamamıştır. Efsun'nun adeta gözü dönmüştür. Arkadaşı Şeçil'i savuna'ya kitlemiş ve bildiklerini söylemesi için ısrar etmiştir ama Şeçil'in bir şey bilmediğini öğrenen Efsun, bunu kimin yaptığını öğrenmek için herşeyi yapacaktır.

O Hayat Benim 6.Bölüm

SPONSORLU BAĞLANTILAR!

Labels: , ,Yorum Yap:

O Hayat Benim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
O Hayat Benim - O Hayat Benim Dizisi - O Hayat Benim İzle - O Hayat Benim Son Bölüm İzle -