O Hayat Benim, O Hayat Benim Dizisi, O Hayat Benim İzle, O Hayat Benim Son Bölüm İzle
SPONSORLU BAĞLANTILAR
O Hayat Benim 5.Bölüm

"O Hayat Benim dizisi" 5.Bölüm de Hülya, Mehmet Emir ile arası açılmaya devam ediyor. Mehmet Emir'in, kızını bulması üzerine artık gerçek ailesine olan ilgisinin azaldığının herkes farkındaydı. Bu durum ise Hülya'nın, git gide zoruna gitmeye başlıyor bu sefer de Efsun'un, canını yakmaya çalışıyordu. Geçen bölümden hatırlayacağımız üzeri bir spor kulübüne Tenis olmaya gittiklerin de bunu Efsun'a, spor kulübü olarak değil de başka türlü kulüb olarak bahsettiklerden dolayı elbiseleri uygun gidememiş ve insanlar karşısın da küçük düşmüştü. Bunun üzerine Efsun, artık Hülya'nın, düşmanlığını ciddiye almaya başlıyor ve bundan sonra karşılıklı itişmeler göreceğimizi belirtmek istiyoruz, bu belki büyük kavgaya da dönebilir. Bahar ve Ateş tarafında ise, Bahar yeni işine adapte olmaya çalışırken hem okuyup, hem de çalışıyordu. Kısa süre de tüm ilgiyi kendisine çekerek ne kadar başarılı bir insan olduğunu kanıtlamaya başlamıştı. Bunun üzerine Mehmet Emir, onu kısa süre de iyi yerlere getirecek ve en büyük özelliği efendiliğinden yana her zaman insanları kazanacaktır. Ateş'de, bunun bu durumunu her zamankinden daha çok seviyor ve onla yakın olduğu için büyük mutluluk duyuyordu. Her ne kadar Efsun'a, yaklaşıp ailesinin nedensiz intikamını almaya çalışsa da Bahar'la, geçirdiği zaman da gerçek kişiliğini gösterip aslında ne kadar iyi birisi olduğu ortaya çıkıyordu. Onun hayatın da tek iyi yapan bir şey varsa onda Bahar'dı ve bunun farkındaydı.

Yusuf'un, öldüğü ailesi tarafından öğrenildi ve artık çok emindiler. Bu durumu araştırmak ve katillerini bulmak için Aşiretten bir grup gelecek ve Mehmet Emir, Efsunun başına tam anlamıyla bir bela olacaklardır. Mehmet Emir, Efsun'un bu durumdan etkilenmemesi için onlara karşı bir savaş açacaklar birden bire nedensiz şekilde birbirlerinin en büyük düşmanı olacak, diziye bir tür aksiyon gelecektir..


O Hayat Benim 5.Bölüm


SPONSORLU BAĞLANTILAR!

Labels: , , ,Yorum Yap:

O Hayat Benim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
O Hayat Benim - O Hayat Benim Dizisi - O Hayat Benim İzle - O Hayat Benim Son Bölüm İzle -