O Hayat Benim, O Hayat Benim Dizisi, O Hayat Benim İzle, O Hayat Benim Son Bölüm İzle
SPONSORLU BAĞLANTILAR
O Hayat Benim 3.Bölüm

O Hayat Benim, bomba gibi bir bölüm'ü geride bıraktıktan sonra gözler bir sonraki bölüm yani, O Hayat Benim 3.Bölüm'e çevrildi. Mehmet Emir, kızını almak için evine geldiginde üvey annesi ona kızı olarak Efsun'nu tanıtır. Ateş, orada birşeylerin ters gittiğini anlar. Ateş, kendi kulaklarıyla Mehmet Emir'in kızının Bahar olduğunu Yusuf Bey'i dinlerken öğrenmişti. Ateş'in kafasında soru işaretleri olsada Ateş, gerçekleri Mehmet'ten saklar. Mehmet Emir, kızı olduğunu sandığı kişiyle tanışıp kaynaşmaya çalışır. Efsun, dersine okadar iyi çalışmıştırki ona kendini acındırır. Mehmet Emir, Efsun'a varlığından beri haberdar olmadığını söyler. Bahar'da olan bitenleri anlamaya çalışırken, bir yandan'da Efsun'nun evden gideceği için çok üzülür. Üvey annesi para hırsından dolayı gerçek kızını dahi başlarına evlat diye verir. Bahar, kardeşinin daha gerçek yüzünü görmemiş çok iyi niyetli biridir. Efsun'nun Mehmet Emir'in kızı olduğu yalanına bile çok üzülmüş. Ateş Bey'in Mehmet Emir'in zengin olduğuna Efsun'nun yeni hayatından memnun olucağını söylemesine rağmen Bahar, Efsun'nun parada pulda gözü olmadığını söyler.

Efsun Babasıyla tanıştıktan sonra, Efsun, gerçek babasının İlyas, olduğunu Mehmet Emir'e söyler ve Mehmet Emir, orayı terkeder ama Efsun'nu almak için tekrar İlyaslara gidecek ve bu sefer kızını alıcaktır. Efsun, şüphe olmaması açısından bunları yaptığını annesine itiraf etti. Mehmet Emir, Ateş'i kardeşi gibi gördüğünü kendisine söyler ama Ateş, aslında dost gibi görülen eski bir hikayenin intikamcısıdır. Efsun'nun Annesi, gerçek kızını tanıdığı için Efsun'nun konağa taşınınca kendilerini unutucağından şüphelenir. Ateş, tekrar Bahar'la görüşmek için eve geldiğinde şüphelenir ve oradan ayrılır. Ateş, bu işin peşini bırakmaz ve Bahar'la kahve içmeye çıkmıştır.

O Hayat Benim 3.Bölüm


SPONSORLU BAĞLANTILAR!

Labels: , ,Yorum Yap:

O Hayat Benim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
O Hayat Benim - O Hayat Benim Dizisi - O Hayat Benim İzle - O Hayat Benim Son Bölüm İzle -