O Hayat Benim, O Hayat Benim Dizisi, O Hayat Benim İzle, O Hayat Benim Son Bölüm İzle
SPONSORLU BAĞLANTILAR
O Hayat Benim 2.Bölüm


"O Hayat Benim Dizisi" 1.Bölümüyle seyircinin büyük ilgisini topladı ve beğenildi. 1.Bölüm de oyuncuların müthiş performansına değinmek istiyorum. Bahar, Ateş, Efsun, Nuran, Mehmet Emir, İlyas'ın performansları hepsinin birbirinden iyi bir oyunculuk sergilemişlerdir. Seyirciler de bu duruma çok sevinip, diziyi izlemeye devam etceklerini belirttiler. İlk başta 1.Bölüm deki gelişmeleri aktarmak isterim, Mehmet Emir, bi kızı olduğunu öğrendiğin de hayatını iyi ve mutlu yaşamak için artık büyük bir nedeni olmuştur.Mehmet Emir, babası ise artık vicdanının yükünü atlatmak için Bahar ve babasını kavuşturma zamanının geldiğini düşünüyordu. Ateş, bu durumu öğrenmesi bunu aleyine çevirmek için herşeyi yapıcaktır, içinde ki Mehmet Emir, düşmanlığı onun iyice kişiliğini değiştirmeye başlamış ve kötü birisi olma yolunda devam ediyordu. Her ne kadar da bunu belli etmese de içten içe onu çökertmeye çalışmaktaydı. Dedesinin tek amacı artık bu aileyi geri birleştirmek ve son günlerini mutlu şekilde yaşamaktı. Bunu göremeden hayatından oldu, sebebi ise Nuran. Nuran, yaptığı hatanın farkında olup bunu gizli tutmak zorundaydı. Suç onun üstüne kalmayacak ama, hain planlar içine girip ortadaki tek Bahar'ın, kim olduğunu bilen adam da hayatını kaybettiği için kendi kızlarını Bahar diye yutturma peşindelerdi, 1.Bölüm işte böyle gelişti.

"O Hayat Benim" 2.Bölüm de neler olacak, Nuran'ın, istediği plan tam anlamıyla gidiyordu. Kızını, Bahar, olarak yutturduktan sonra mirastan da nasiplenmek isterler ama, Bahar'ın, tek kim olduğunu bilen bir kişi daha vardı onda Ateşdi. Ateş, Bahar'ı yanında holding de iş vererek onu yakınında tutmak istiyordu. Kısa zamanda Nuran'ın, planını çözecek ama, hiç müdahale etmiyecektir. Yalnız Bahar'ı, tam anlamıyla temiz kalbini ve güzelliğini fark edene kadar. Bahar'ın, içinde ki iyilik ateşi, Ateş'in içinde ki kötülük ateşini yok edicektir. "O Hayat Benim 2.Bölüm" ü çok merakla beklediğimizi de belirtmek isteriz, şimdikten iyi seyirler.


O Hayat Benim 2.Bölüm


SPONSORLU BAĞLANTILAR!

Labels: , , , ,Yorum Yap:

O Hayat Benim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
O Hayat Benim - O Hayat Benim Dizisi - O Hayat Benim İzle - O Hayat Benim Son Bölüm İzle -