O Hayat Benim, O Hayat Benim Dizisi, O Hayat Benim İzle, O Hayat Benim Son Bölüm İzle
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Efsun Gerçekleri Söyliyecekmi?

O Hayat Benim Dizisi Başarıyı Yakaladı!
O Hayat Benim Dizisi İlk Bölüm'den sonra reytinglerle kendini ispatlamayı başarmış bir dizi olmayı başardı. O Hayat Benim 1.Bölüm'den izleyicilerin sevgisini kazanmayı başardı. O Hayat Benim 1.Bölüm'den sonra akıllarda bir çok soru işareti bırakarak son buldu. Efsun'nun üvey annesinin zengin olma hırsı yüzünden Bahar'ın gerçek ailesine kavuşmamasına üzüldük doğrusu. Bahar'ın yerine Efsun'nun Mehmet Emir Bey'in kızı olduğunu söyleyen Annesi, Yusuf Bey'inde katilidir aslında. Efsun gerçek ailesinden kopamadığı için Mehmet Emir Bey ile gitmeyi reddetmiştir, ama Efsun'nunda para Hırsı olduğu için 2.Bölüm'de konağa yerleşecektir. Efsun, yeni ailesinden koparacağı para ile gerçek ailesine yardım edeceğini düşünen gerçek annesi aslında çok yanılır. Efsun, paranın kokusunu alınca gerçek ailesini unutacak ve bir çok haylızlık yapmaya devam edecek. Zengin olsada hırsızlık huyundan vazgeçmeyen Efsun bunu bir alışkanlık hobi haline getirmiştir artık.

Mehmet Emir Bey'in annesi ve kız kardeşi Efsun'nun aslında Mehmet Emir Bey'in kızı olduğunu inanmaz ve eski ailesine giderek kendilerini kandıramıcağını Efsun ile Mehmet Emir Bey'e DNA'a testi yaptıracaklarını söyler ve Yusuf ile eşi ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Ateş Dna testi şonuçlarıyla oynayarak Efsun'nu Mehmet Emir Bey'in kızı olarak gösterir. Geçmişte kalan bir hesabın intikamını almak isteyen Ateş, Aslında Efsun değilde Mehmet Emir Bey'in gerçek kızının Bahar olduğunu bilir ama Mehmet Bey'in öğrenmeden önce Bahar'ı kendisine planı için aşık etmeye uğraşır. Bu oyun daha sonradan gerçek bir aşka dönüşsede Bahar gerçekleri geç öğrenecektir. Hep heycanlı bir bölüm ile birdaki pazar görüşmek üzere!

SPONSORLU BAĞLANTILAR!

Labels: , , ,Yorum Yap:

O Hayat Benim fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
Powered by Blogger.
O Hayat Benim - O Hayat Benim Dizisi - O Hayat Benim İzle - O Hayat Benim Son Bölüm İzle -